2022-02-23

Bal karnawałowy w naszym przedszkolu


W dniu 22.02.2022 roku w  naszym przedszkolu odbył się długo wyczekiwany bal karnawałowy  - niezwykłe wydarzenie, dostarczające dzieciom wielu pozytywnych przeżyć i radości. Po śniadaniu w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Wśród dziewczynek dominowały wróżki i księżniczki, delikatne motylki i biedronki, a chłopcy to super-bohaterowie: Spider-Man, Batman, Harry Potter, policjant, kowboj...  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci.Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w grupch w zabawach i pląsach. W salach w czasie tańców było bardzo kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia.Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały przedszkole . Wspólna zabawa przyniosła wiele pozytywnych przeżyć, emocji i radości naszym wychowankom, co było głównym celem tego spotkania.

Element zostanie usunięty i nie będzie można go przywrócić