2022-05-11

Wycieczka do Państwowej Straży Pożarnej i Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie.


Dnia 11.05.2022 r. przedszkolaki z Pleśnej wybrały się na wycieczkę w odwiedziny do mundurowych z Tarnowa. Przedszkolaki przed remizą PSP, spotkali się z funkcjonariuszami  straży pożarnej, oglądały wozy strażackie,profesjonalny sprzęt. Pytań dzieci nie było końca, a strażacy cierpliwie na wszystkie odpowiadali.Następnie przedszkolaki odwiedziły KMP w Tarnowie Policjant rozmawiał z najmłodszymi o bezpiecznych zachowaniach na drodze, prawidłowym przechodzeniu przez jezdnię oraz przypomniał o właściwym korzystaniu z sygnalizacji świetnej oraz konieczności noszenia elementów odblaskowych na ubraniach, podczas wieczornych spacerów.Przedszkolaki chciały jak najwięcej wiedzieć o codziennej pracy policjanta. Demonstracja sprzętu policyjnego: kajdanek, pałki służbowej czy kamizelki wywołała ogromne zainteresowanie. Na zakończenie przedszkolaki mogły na chwilę wejść do radiowozu, usiąść za kierownicą i  włączyć sygnał dźwiękowy. Dzieci wykazały się też niebywałą wiedzą, odpowiadały bezbłędnie na wiele pytań zadanych przez policjanta i strażaka.

2022-05-11

Wycieczka do Państwowej Straży Pożarnej i Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie.


Dnia 11.05.2022 r. przedszkolaki z Pleśnej wybrały się na wycieczkę w odwiedziny do mundurowych z Tarnowa. Przedszkolaki przed remizą PSP, spotkali się z funkcjonariuszami  straży pożarnej, oglądały wozy strażackie,profesjonalny sprzęt. Pytań dzieci nie było końca, a strażacy cierpliwie na wszystkie odpowiadali.Następnie przedszkolaki odwiedziły KMP w Tarnowie Policjant rozmawiał z najmłodszymi o bezpiecznych zachowaniach na drodze, prawidłowym przechodzeniu przez jezdnię oraz przypomniał o właściwym korzystaniu z sygnalizacji świetnej oraz konieczności noszenia elementów odblaskowych na ubraniach, podczas wieczornych spacerów.Przedszkolaki chciały jak najwięcej wiedzieć o codziennej pracy policjanta. Demonstracja sprzętu policyjnego: kajdanek, pałki służbowej czy kamizelki wywołała ogromne zainteresowanie. Na zakończenie przedszkolaki mogły na chwilę wejść do radiowozu, usiąść za kierownicą i  włączyć sygnał dźwiękowy. Dzieci wykazały się też niebywałą wiedzą, odpowiadały bezbłędnie na wiele pytań zadanych przez policjanta i strażaka.

Element zostanie usunięty i nie będzie można go przywrócić