2022-06-08

Wycieczka autokarowa do Pizzerii Pietro Party w Czarnej Tarnowskiej


Dnia 7.06.22 roku przedszkolaki z gr. IV,V,VI wyjechały do Pizzerii ,,Pietro Party” w Czarnej Tarnowskiej,  gdzie przyjemnie i pożytecznie spędzili czas. Właściciel pizzerii przygotował dla dzieci wiele atrakcji. Pobyt w tym ciekawym miejscu rozpoczął się od szaleństw na obszernym placu zabaw. Dzieci mialy okazję spróbować swoich sił na różnego rodzaju rowerach. Niektórzy rywalizowali w mini hokeju, bilardzie i piłkarzykach. Później dzieci karmiły kucyka „Jaśka” i alpakę „Kuku” marchewkami. Kolejnym punktem programu była dyskoteka, zabawy integracyjne, konkursy z nagrodami przy skocznej tanecznej muzyce oraz słodki poczęstunek. Następnie rozpoczęła się najistotniejsza część wycieczki czyli warsztaty kulinarne. Każdy z uczestników wyprawy miał możliwość własnoręcznego wykonania pizzy z wybranymi dodatkami. Wszyscy wrócili do domu w świetnych humorach!

Element zostanie usunięty i nie będzie można go przywrócić