2022-06-12

Piknik Rodzinny połączony z obchodami Dnia Mamy i Taty.


Dnia 11.06.2022 roku odbył się w naszym przedszkolu Piknik Rodzinny zorganizowany przez społeczność przedszkolną i Radę Rodziców z okazji Dnia Rodziny. Piknik rozpoczął się od występów dzieci z sześciu grup, które wierszami i piosenkami pokazały jak bardzo kochają swoich rodziców. To dla nich przedszkolaki intensywnie ćwiczyły układy choreograficzne, które uświetniły uroczystość. Kwiaty dla mamy,laurki oraz medale dla taty były niespodzianką przygotowaną przez dzieci. Na piknik przybyły całe rodziny, na które czekało moc atrakcji: konkursy oraz konkurencje sportowe i zabawy ruchowe pod okiem wodzireja, który umilał czas dzieciom, loteria...itp. Na pikniku nie zabrakło również dobrego jedzenia: pierogów, zapiekanek, zupy gulaszowej. hot- dogów, lodów oraz pysznych ciast upieczonych przez rodziców. Rodzice dla swoich dzieci przygotowali niespodziankę- bajkę pt.  " Współczesna Królewna Śnieżka". Uśmiechnięte buzie naszych przedszkolaków oraz rodziców i dziadków świadczą, że piknik był udany.

Element zostanie usunięty i nie będzie można go przywrócić