Wakacje! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Beata Morys-Drogoś   
czwartek, 26 czerwca 2014 12:49

Drodzy Rodzice!

Już  rozpoczął się letni wypoczynek naszych pociech, na który naprawdę zasłużyły.Życzymy wam wszystkim drodzy rodzice i kochane dzieci dużo miłych radosnych i bezpiecznych chwil, wspólnie spędzonych.

Słonecznych, pogodnych, bezpiecznych i roześmianych wakacji życzą wszyscy pracownicy Przedszkola Publicznego im. W.Majak w Pleśnej.

                                                                             Do zobaczenia we wrześniu.

W ZWIĄZKU  Z  ZAPLANOWANYM  REMONTEM  W  NASZYM  PRZEDSZKOLU  OD 1.07.2014 ROKU DYŻUR WAKACYJNY PEŁNI ZESPÓŁ PRZEDSZKOLNO-SZKOLNY W RZUCHOWEJ.

Poprawiony: czwartek, 26 czerwca 2014 13:15
Więcej…
 
Zakończenie roku przedszkolnego PDF Drukuj Email
Wpisany przez Beata Morys-Drogoś   
czwartek, 12 czerwca 2014 08:26

Uroczyste zakończenie roku przedszkolnego oraz pożegnanie szesciolatków odbyło się 25.06.2014 roku ( środa). Uroczystość rozpoczęła się Mszą świetą  w Kościele Parafialnym w Pleśnej. I stało się.. .Sześciolatki i siedmiolatki  w odświętnych strojach wystąpiły przed rodzicami, zaproszonymi gośćmi i młodszymi kolegami. ?Starszaki? do występu przygotowały się z dużym zaangażowaniem. Przedstawiony program wszystkim bardzo się podobał, co potwierdziły głośne brawa. Niektórzy ze smutkiem żegnali się ze swoimi młodszymi kolegami, ale wychodząc z przedszkola obiecali, że na pewno we wrześniu nas odwiedzą.

Poprawiony: piątek, 27 czerwca 2014 21:25
Więcej…
 
Letnie zabawy na świeżym powietrzu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Beata Morys-Drogoś   
czwartek, 12 czerwca 2014 08:15

Przebywanie dzieci na świeżym powietrzu wpływa korzystnie na ich rozwój organizmu. Połączone z ruchem pozwala na rozładowanie energii wewnętrznej. Dzieci w trakcie gier i zabaw mają kontakt z rówieśnikami, tworzą grupy oraz rywalizują ze sobą. Każde zaangażowanie dzieci w grę lub zabawę ma pozytywny wpływ na ich rozwój osobowości. Uczy współdziałania w grupie, wyzwala chęć walki, pozwala na świadome przeżywanie zwycięstw i godne przyjmowanie porażek.

Drogie Dzieci!!!

Wkrótce rozpoczniecie wakacje. Życzymy Wam wielu radosnych i pięknych chwil, wspaniałych przeżyć i udanego wypoczynku.

Poprawiony: czwartek, 12 czerwca 2014 21:22
Więcej…
 
Wycieczki przedszkolne PDF Drukuj Email
Wpisany przez Beata Morys-Drogoś   
wtorek, 27 maja 2014 13:40

Dnia 4.06.2014 roku dzieci z grup: I, II,III wyjechały na wycieczkę autokarową do "Kucykolandii"- Mędrzechów.Niektóre przedszkolaki po raz pierwszy wyruszyły w podróż bez rodziców, dużym autokarem. Inne po raz pierwszy mogły zobaczyć i dotknąć małego prosiaczka i przejechać się na kucyku. Wszystkie dzieci wspaniale się bawiły i nie chciały wracać do przedszkola.

Dnia 5.06.2014 roku dzieci  z grup IV, V wyjechały do Krakowa. Dzieci zwiedziły ogród zoologiczny.

Poprawiony: czwartek, 12 czerwca 2014 06:57
Więcej…
 
Plener malarski-konkurs plastyczny "Mój ulubiony bohater" i "Kolorowy świat dziecka" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Beata Morys-Drogoś   
poniedziałek, 26 maja 2014 10:03

Przedszkole Publiczne w Pleśnej wraz z Centrum Kultury Sportu i Promocji Gminy Pleśna zorganizowało wiosenny plener malarski. Ponieważ pogoda była sprzyjająca dzieci malowały obrazy wiosenne i letnie. Przy wielkim zaangażowaniu przedszkolaków powstały piękne obrazki. Plener malarski jest doskonałą okazją do szlifowania zdolności plastycznych. Dla dzieci lubiących malować  jest to dobry moment do rozpoczęcia nauki rysunku i malarstwa. Rozstrzygnięto także rodzinne  konkursy plastyczne pt. " Mój ulubiony bohater", " Kolorowy świat dziecka".Dzieci otrzymały nagrody i dyplomy.

Poprawiony: poniedziałek, 26 maja 2014 19:38
Więcej…
 
Dzień Rodziny w przedszkolu-2014 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Beata Morys-Drogoś   
czwartek, 22 maja 2014 09:01

Mama i tata to wielkie słowa, które są synonimem miłości, dobra, ciepła rodzinnego    i  szczęścia. Mama i tata to pierwsze słowa każdego dziecka. Dla małego dziecka rodzice to najważniejsze osoby w jego życiu, należy więc dbać, troszczyć się i pielęgnować więź między dzieckiem, a rodzicem. Dlatego też co roku w naszym przedszkolu nauczycielki pomagają dzieciom wyrazić ich miłość do rodziców organizując Dzień Mamy i Taty.W tym roku uroczystość odbyła się 23 maja  2014 roku  pod hasłem Dzień Rodziny. Zostały powiązane ze sobą dwa ważne dla dzieci święta: Dzień Matki i Ojca oraz Dzień Dziecka .

Poprawiony: poniedziałek, 26 maja 2014 15:37
Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 24

Joomla 1.5 themes, hosting company.