Wiosenne sprzątanie świata 2018 PDF Drukuj Email
czwartek, 19 kwietnia 2018 10:03

"Sprzątanie świata" to wspólna lekcja poszanowania środowiska. Jej celem jest promowanie nieśmiecenia, edukacja odpadowa oraz inicjowanie działań, dzięki którym zmniejszy się nasz negatywny wpływ na środowisko. Akcja ta angażuje już przedszkolaki. Jest to interesująca metoda pracy wychowawczej z dziećmi.

wtorek, 17 kwietnia 2018 13:28

W ramach współpracy ze Szkołą Podstawowa im. B.Czecha w Pleśnej zaprosiliśmy dwie klasy I wraz z nauczycielami  do naszego przedszkola na wspólne z przedszkolakami zabawy.Miło było gościć naszych byłych przedszkolaków w progach naszej placówki.

Ogłoszenie PDF Drukuj Email
wtorek, 17 kwietnia 2018 13:09

Dnia 26.04.2018 roku( czwartek) o godz. 16.30 zapraszamy Rodziców na zebranie- ogólne i w poszczególnych grupach - podsumowujące końcową obserwację i diagnozę pedagogiczną

Poprawiony: wtorek, 17 kwietnia 2018 13:12