Wigilia w przedszkolu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Beata Morys-Drogoś   
czwartek, 13 grudnia 2018 11:35

W naszym przedszkolu corocznie organizujemy uroczystą Wigilię, która jest już tradycją. Tym razem odbyła się 21 grudnia 2018 roku. Wzięły w niej udział wszystkie przedszkolaki, pracownicy przedszkola oraz nauczyciele.Dzieci przygotowały także uroczysty, świąteczny program artystyczny.

Niech magiczna moc wigilijnego wieczoru przyniesie spokój            i radość. Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem,  a Nowy Rok obdaruje  pomyślnością                   i szczęściem. Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia

życzą

Przedszkolaki, Dyrekcja, Nauczyciele i  Pracownicy Przedszkola Publicznego

Poprawiony: poniedziałek, 14 stycznia 2019 18:14
Więcej…
 
Teatr pt " Królewna Śnieżka i 7 Krasnoludków" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Beata Morys-Drogoś   
czwartek, 13 grudnia 2018 11:21

Bajka pt. " Królewna Śnieżka i 7krasnoludków", która dostarcza dzieciom niezapomnianych emocji oparta jest na jednej z najbardziej znanych i najpiękniejszych baśni braci Grimm. Opowiada o losach dobrej i pięknej, lecz znienawidzonej przez złą macochę Śnieżki. Królewna Śnieżka spotyka na swojej drodze siedmiu krasnoludków, w których każdy widz może znaleźć cechy samego siebie. Mimo, że Śnieżka zjada zatrute jabłko, wszystko dobrze się kończy. Baletowa bajka od pokoleń dla wszystkich pokoleń.Przedstawienie w przedszkolu odbyło się17.12.18 o godz. 9.30.

Poprawiony: sobota, 12 stycznia 2019 19:35
Więcej…
 
Zajęcia otwarte w przedszkolu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Beata Morys-Drogoś   
czwartek, 13 grudnia 2018 11:20

Zajęcia otwarte są jedną z form kontaktu nauczyciela z rodzicami. Wzbudzają one wiele emocji.W tym roku szkolnym zajęcia otwarte odbyły się w grupie IV, V, VI.

Poprawiony: sobota, 12 stycznia 2019 19:34
Więcej…
 
Wizyta Św.Mikołaja w przedszkolu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Beata Morys-Drogoś   
środa, 12 grudnia 2018 22:18

Mikołajki w przedszkolu to ważne wydarzenie dla wszystkich dzieci. Już pod koniec listopada przedszkolaki z naszego przedszkola pod okiem swoich pań ,,pisały” listy do Mikołaja, w których rysowały swoje marzenia dotyczące upragnionych prezentów. Dnia 6 grudnia 2018 roku, w naszym przedszkolu pojawił się długo oczekiwany gość - ,,prawdziwy” św. Mikołaj. Najpierw było słychać dzwoneczki pomocników  – aniolów, potem donośne „hou, hou, hou” i pojawił się on – nasz ukochany św. Mikołaj! Cała sala powitały Mikołaja głośnymi oklaskami.

Poprawiony: czwartek, 13 grudnia 2018 10:46
Więcej…
 
Kermasz ozdób bożonarodzeniowych w przedszkolu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Beata Morys-Drogoś   
niedziela, 09 grudnia 2018 10:57

Od 27 listopada 2018 r.ruszył u nas w przedzkolu kiermasz ozdób bożonarodzeniowych. Kupujący mogli nabyć dekoracje świąteczne wykonane Rodziców naszych dzieci i nauczycieli.Przygotowane zostały ozdoby, m.in.: bombki zdobione satynowymi wstążkami, pomysłowe choinki, stroiki świąteczne, kartki, lukrowane pierniki i wiele innych nietypowych dekoracji choinkowych.Zainteresowanie kiermaszem było ogromne. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim Rodzicom za ich rodzicom za wysiłek, zaangażowanie i wsparcie finansowe akcji charytatywnej.Dziękujemy za wrażliwość otwierającą serca dla tych, którzy potrzebują pomocy, za bezinteresowną chęć do czynienia dobra, za pomoc i życzliwość.

Poprawiony: czwartek, 13 grudnia 2018 11:15
Więcej…
 
Światowy Dzień Pluszowego Misia PDF Drukuj Email
Wpisany przez Beata Morys-Drogoś   
niedziela, 09 grudnia 2018 10:56

Dzień Pluszowego Misia co rok obchodzimy 25 listopada. To nie jest przypadkowa data, bo właśnie tego dnia przypada rocznica powstania tej maskotki.Nie można wyobrazić sobie świata bez uroczego, łagodnego misia. Jest on patronem wielu przedszkoli i żłobków w Polsce i na świecie. Stał się również symbolem pomocy, dzięki akcji charytatywnej “Podaruj Misia”. W naszym przedszkolu Mis spotkal się ze strażakami z OSP w Plesnej. Wspólnie uczyli  przedszkolaków udzielać pierwszej pomocy.

Poprawiony: czwartek, 13 grudnia 2018 11:06
Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 5 z 74

Joomla 1.5 themes, hosting company.