Życzenia świąteczne od przedszkolaków PDF Drukuj Email
Wpisany przez Beata Morys-Drogoś   
niedziela, 14 kwietnia 2019 20:36

Jak co roku, tuż przed świętami, dnia 15.04.2019  roku przedszkolaki z Przedszkola Publicznego im. Wł. Majak w Pleśnej odwiedzają instytucje użyteczności publicznej i wszystkim składają życzenia świąteczne.

Życzenia Radosnych Świąt Wielkanocnych
wypełnionych nadzieją budzącej się do życia
wiosny i wiarą w sens życia.
Pogody w sercu i radości płynącej z faktu
Zmartwychwstania Pańskiego
oraz smacznego Święconego w gronie
najbliższych osób
szczerze życzy Dyrekcja, Nauczyciele i wszyscy Pracownicy przedszkola

Poprawiony: środa, 17 kwietnia 2019 18:26
Więcej…
 
Dziecka prawa poważna sprawa- spotkanie z ideą Króla Maciusia I PDF Drukuj Email
Wpisany przez Beata Morys-Drogoś   
niedziela, 14 kwietnia 2019 20:34

Dnia 12.04.2019 roku odczas przedstawienia przygotowanego przez dzieci z grupy V „Król Maciuś Pierwszy, dziecka prawa poważna sprawa”, dzieci zaprezentowały w dziecięcy i zabawny sposób swoje prawa i obowiązki. Uwzględnili również dobre zasady i normy postepowania, które powinniśmy na co dzień przestrzegać.

Poprawiony: poniedziałek, 15 kwietnia 2019 14:53
Więcej…
 
Warsztaty ekologiczne PDF Drukuj Email
Wpisany przez Beata Morys-Drogoś   
niedziela, 14 kwietnia 2019 20:32

Przedszkolaki w Pleśnej to EKO-dzieciaki”.W przedszkolu realizujemy zajęcia w ramach  warsztatów ekologicznych o tematyce związanej z ochroną przyrody. Dzieci będą zapraszane do wspólnego wykonywania krótkich inscenizacji i piosenek a także do udziału w róznych prezentacjach i zajęciach warsztatowych.

Poprawiony: poniedziałek, 15 kwietnia 2019 15:05
Więcej…
 
Koncert muzyczny PDF Drukuj Email
Wpisany przez Beata Morys-Drogoś   
niedziela, 14 kwietnia 2019 20:30

Dnia 5.04.2019 roku odbył sie kolejny koncert muzyczny z serii " Muzyczna przygoda" prowadzony przez Pracownię " Jaszczur & Przyjaciele". Temat tego koncertu to: " Grube jak tłuścioch ma te swe struny, a gdy go widzą cieszą te tłumy- KONTRABAS".

 

Poprawiony: poniedziałek, 15 kwietnia 2019 20:56
Więcej…
 
Spotkanie przedszkolaków ze szkołą-losy naszych absolwentów PDF Drukuj Email
Wpisany przez Beata Morys-Drogoś   
niedziela, 14 kwietnia 2019 20:27

W naszym przedszkolu od wielu lat prowadzone są działania zmierzające do niwelowania dziecięcych obaw i radosnego przestąpienia progu szkoły. Działania te mają na celu przede wszystkim wprowadzenie dzieci w świat edukacji szkolnej /tj. zapoznać  z wyglądem budynku - rozmieszczeniem sal i ich przeznaczeniem, wyposażeniem klas, sposobem prowadzenia zajęć lekcyjnych, itp., ale również umożliwienie dzieciom nawiązać przyjaźnie, zapewnić poczucie bezpieczeństwa „pod skrzydłami” starszych kolegów. Współpraca bazuje na różnorodnych formach aktywności zaczynając od zajęć warsztatowych, prezentacji teatrzyków, organizacji zawodów sportowych kończąc na nawiązywaniu koleżeńskich relacji opartych na wzajemnej sympatii. Współpraca przedszkola ze szkołą polega na świadomym i wzajemnym angażowaniu obu środowisk w podejmowane działania w celu ukazania realizowanej tematyki, projektów, programów czy zainteresowań.

Poprawiony: poniedziałek, 15 kwietnia 2019 14:53
Więcej…
 
Warsztaty z decoupage PDF Drukuj Email
Wpisany przez Beata Morys-Drogoś   
piątek, 12 kwietnia 2019 13:33

W dniu 28 marca br. odbyły się zajęcia dla przedszkolaków Przedszkola Publicznego w Pleśnej – warsztaty z decoupage. W warsztatach uczestniczyły przedszkolaki z grupy V i VI. Dzieci dowiedziały się co to jest decoupage, jak się go wykonuje, jakie przedmioty mozna ozdobić techniką decoupage. Po krótkiej części teoretycznej przystąpiliśmy do części praktycznej warsztatów, a na to dzieci czekały najbardziej. Każdy z uczestników warsztatów otrzymał swoje narzędzia do wykonywania prac w technice decoupage. Było głośno, gwarno i wesoło, a najważniejsze, że w takiej wesołej atmosferze powstały piękne prace, które będą cieszyły dzieci i ich rodziców .

Poprawiony: piątek, 12 kwietnia 2019 13:36
Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 6 z 79

Joomla 1.5 themes, hosting company.