Zajęcia otwarte w przedszkolu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Beata Morys-Drogoś   
czwartek, 13 grudnia 2018 11:20

Zajęcia otwarte są jedną z form kontaktu nauczyciela z rodzicami. Wzbudzają one wiele emocji.W tym roku szkolnym zajęcia otwarte odbyły się w grupie IV, V, VI.

Poprawiony: sobota, 12 stycznia 2019 19:34
Więcej…
 
Wizyta Św.Mikołaja w przedszkolu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Beata Morys-Drogoś   
środa, 12 grudnia 2018 22:18

Mikołajki w przedszkolu to ważne wydarzenie dla wszystkich dzieci. Już pod koniec listopada przedszkolaki z naszego przedszkola pod okiem swoich pań ,,pisały” listy do Mikołaja, w których rysowały swoje marzenia dotyczące upragnionych prezentów. Dnia 6 grudnia 2018 roku, w naszym przedszkolu pojawił się długo oczekiwany gość - ,,prawdziwy” św. Mikołaj. Najpierw było słychać dzwoneczki pomocników  – aniolów, potem donośne „hou, hou, hou” i pojawił się on – nasz ukochany św. Mikołaj! Cała sala powitały Mikołaja głośnymi oklaskami.

Poprawiony: czwartek, 13 grudnia 2018 10:46
Więcej…
 
Kermasz ozdób bożonarodzeniowych w przedszkolu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Beata Morys-Drogoś   
niedziela, 09 grudnia 2018 10:57

Od 27 listopada 2018 r.ruszył u nas w przedzkolu kiermasz ozdób bożonarodzeniowych. Kupujący mogli nabyć dekoracje świąteczne wykonane Rodziców naszych dzieci i nauczycieli.Przygotowane zostały ozdoby, m.in.: bombki zdobione satynowymi wstążkami, pomysłowe choinki, stroiki świąteczne, kartki, lukrowane pierniki i wiele innych nietypowych dekoracji choinkowych.Zainteresowanie kiermaszem było ogromne. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim Rodzicom za ich rodzicom za wysiłek, zaangażowanie i wsparcie finansowe akcji charytatywnej.Dziękujemy za wrażliwość otwierającą serca dla tych, którzy potrzebują pomocy, za bezinteresowną chęć do czynienia dobra, za pomoc i życzliwość.

Poprawiony: czwartek, 13 grudnia 2018 11:15
Więcej…
 
Światowy Dzień Pluszowego Misia PDF Drukuj Email
Wpisany przez Beata Morys-Drogoś   
niedziela, 09 grudnia 2018 10:56

Dzień Pluszowego Misia co rok obchodzimy 25 listopada. To nie jest przypadkowa data, bo właśnie tego dnia przypada rocznica powstania tej maskotki.Nie można wyobrazić sobie świata bez uroczego, łagodnego misia. Jest on patronem wielu przedszkoli i żłobków w Polsce i na świecie. Stał się również symbolem pomocy, dzięki akcji charytatywnej “Podaruj Misia”. W naszym przedszkolu Mis spotkal się ze strażakami z OSP w Plesnej. Wspólnie uczyli  przedszkolaków udzielać pierwszej pomocy.

Poprawiony: czwartek, 13 grudnia 2018 11:06
Więcej…
 
Andrzejki w przedszkolu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Beata Morys-Drogoś   
niedziela, 09 grudnia 2018 10:54

Andrzejki” to stary ludowy zwyczaj. Wróżby czyniono 29 listopada. Miały one dać odpowiedź na pytanie, co kogo czeka w przyszłości. W wigilię św. Andrzeja prześcigano się więc w pomysłach, by z najróżniejszych oznak wyczytać swoją przyszłość. Tradycja wróżb przetrwała do dzisiaj. Obecnie „Andrzejki” są wspaniałą zabawą, dostarczającą wielu przeżyć i emocji.

Poprawiony: czwartek, 13 grudnia 2018 11:11
Więcej…
 
Koncert muzyczny z cyklu"Jaszczur i przyjaciele" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Beata Morys-Drogoś   
niedziela, 09 grudnia 2018 10:52

Dzieci miały możliwość uczestniczyć w wesołym i pouczającym koncercie muzycznym. Agencja „Jaszczur i przyjaciele” zaprezentowała różnorodne instrumenty klawiszowe oraz muzykę, jaką na nich można wykonywać. Dzieci mogły grać na tych instrumentach oraz tańczyć do muzyki klasycznej. Było dużo zabawy i świetnych utworów muzycznych. Ten sposób poznawania muzyki jest szczególnie atrakcyjny dla przedszkolaków. Już nie możemy się doczekać następnego koncertu.

Poprawiony: czwartek, 13 grudnia 2018 11:20
Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 10 z 79

Joomla 1.5 themes, hosting company.