Ogłoszenia PDF Drukuj Email
Wpisany przez Beata Morys- Drogoś
czwartek, 17 maja 2012 19:51

Nie wiesz, jakie korzyści daje przedszkole Twojemu dziecku i Tobie?Rodzice- pomyślcie  już gdzie wyślecie dziecko do przedszkola,gdzie warto zaprowadzić  kilkuletniego malucha?

Rodzice, podejmujecie decyzję o wysłaniu dziecka do przedszkola lub opiekowania się nim samodzielnie w domu. To od waszych wyborów zależy, czy pociecha będzie się prawidłowo rozwijała, czy będzie potrafiła odnaleźć się w grupie rówieśników i czy nabędzie umiejętności dostosowywania się do warunków otoczenia. Chcecie, aby wasz skarb miał wiele koleżanek i kolegów, odnosił sukcesy i rozwijał swoje umiejętności. Pozwólcie mu na to. Nasze przedszkole daje takie możliwości.
Przypominamy!!!

Rada Rodziców:

Przewodniczący: P.Jolanta Papuga

Sekretarz:ani Agnieszka Marta

Skarbnik: P.Mariola Gąciarz

Komisja rewizyjna:

Pan Włodzimierz Kajmowicz

Pan Wacław Stasik

Pani Anna Orlik

Zarys zebrań ogólnych z rodzicami i spotkań z nauczycielami w grupach:

I. miesiąc VIII/IX-informacyjne zebranie z rodzicami,wybór Rady Rodziców, modyfikacja koncepcji pracy przedszkola, wydanie zaświadczeń o realizacji obowiązki przedszkolnego

II.miesiąc XI/XII-przekazanie wstępnej informacji po przeprowadzonej obserwacji i diagnozie pedagogicznej

III.miesiąc I/II- zebranie z rodzicami w grupach przedszkolnych

IV.miesiąc IV/V-przekazanie wyników końcowej obserwacji i diagnozy pedagogicznej,przekazanie "Informacji o gotowości dziecka do podjęcia nauki w szkole"

Możliwość indywidualnego kontaktu z nauczycielami:

Dyrektor Przedszkola- Teresa Prokop

Dyrektor dostępny w każdy dzień tygodnia  od godz. 8.00-15.00.

KONSULTACJE  RODZICÓW  Z  NAUCZYCIELAMI

S. BUJAK   środa 14,45 – 15.00, CZWARTEK: 14.45-15.00

E. ŚCISŁO   wtorek 10.00 – 10. 15 i piątek 14.45 – 15.00

A. JAREK wtorek 10.15-10.30i PIATEK  114.45-15.00

B. MORYS – DROGOŚ  wtorek 9.30 – 10.00

B. HEJTO wtorek 12.00 – 12.30

R. PAPCIAK  środa 12.00 – 12.30

J. TAŃSKA czwartek 14.30 – 15.00

G. KUKLIŃSKA wtorek  8.30 – 9.00

J. BAŁUT  czwartek  8.30 – 9.00

I. SZARKOWICZ  poniedziałek 12.30 – 13.00

jest zapewnienie jednolitego oddziaływania na dzieci  ze strony rodziny i przedszkola.

Konsultacje pedagogiczne jako kontakty indywidualne są uzupełnieniem i wzbogaceniem kontaktów zbiorowych. Ich tematem są nie tylko sytuacje wychowawcze czy życiowe ogółu dzieci w danej grupie lub przedszkolu, ile różne sprawy związane z każdym z nich oddzielnie. Podczas takich spotkań nauczyciele i rodzice mogą poddać głębszej refleksji i analizie sposoby zachowania się konkretnego dziecka, warunki jego życia w domu, powodzenia lub niepowodzenia w przedszkolu, trudności wychowawcze.

Poprawiony: sobota, 03 lutego 2018 18:28