Zostań przyjacielem natury PDF Drukuj Email
Wpisany przez Beata Morys-Drogoś   
czwartek, 25 października 2012 08:12

gify ekologiagify ekologiagify ekologiaW roku szkolnym 2012/13 uczymy przedszkolaków postaw proekologicznych,realizujemy temat "Zostań przyjacielem przyrody".Ponieważ koncepcja naszego przedszkola opiera się na przyrodzie i jej ochronie zorganizowaliśmy już wiele akcji m.in. " Sprzątanie świata", akcja przynoszenia kasztanów,żołędzi,pokarmu dla zwierząt.Uczymy dzieci segregacji odpadów,zbieramy nakrętki, zużyte baterie oraz makulaturę. W miesiącu listopadzie planujemy inaugurację akcji " Czysty świat wokół nas", spotkanie intergracyjne, na którym dzieci pochwalą się już zdobytymi umiejętnościami z zakresu ekologii

 

 

Poprawiony: piątek, 26 października 2012 16:40
 
Joomla 1.5 themes, hosting company.