Oddziały PDF Drukuj Email
Wpisany przez Beata Morys- Drogoś
czwartek, 17 maja 2012 19:27

Nasze przedszkole pracuje w godzinach: 6.00-17.00

Dyrektorem placówki jest mgr Teresa Prokop.

Zastępca dyrektora: mgr A.Jarek

Oddział I "Rozśpiewane Smerfy" -2,5- 3 latki,wychowawca:mgr Iwona Szarkowicz, mgr Agnieszka Jarek

Oddział II "Rozśpiewane nutki" 3-4 latki, wychowawcy:mgr Bogusława Hejto, mgr  Beata Morys- Drogoś

Oddział III "Tańczące brzdące" - 4, wychowawcy:mgr Renata Papciak

Oddział IV "Śpiewające skrzaty"-5 latki, wychowawcy:mgr Joanna Bałut,mgr Sabina Bujak

Oddział V "Wesołe nutki"  5- 6 latki, wychowawcy: mgr Elżbieta Ścisło, mgr Magdalena Osika

Oddział VI "Tęczowe nutki" 6 latki: mgr Paulina Bajorek, mgr Teresa Prokop

REGULAMIN KORZYSTANIA Z PLACU ZABAW W OGRODZIE PRZEDSZKOLA

PUBLICZNEGO W PLEŚNEJ

Plac zabaw przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 do lat 7.Dzieci korzystające z urządzeń muszą pozostawać pod stałą opieką osób dorosłych.  Ze wszystkich  urządzeń zabawowych umieszczonych na placu zabaw należy korzystać zgodnie z ich przeznaczeniem. Za bezpieczeństwo dzieci znajdujących sie na placu zabaw odpowiadają opiekunowie. Przedszkole nie ponosi odpowiedzialności za bezpieczeństwo dzieci nie uczęszczających do naszego przedszkola.Plac zabaw otwarty jest w godzinach pracy przedszkola.Za szkody wyrządzone przez dzieci przebywające na placu po zamknięciu przedszkola odpowiedzialność ponoszą rodzice, opiekunowie prawni. Plac zabaw jest monitorowany.

ZASADY KORZYSTANIA Z PLACU ZABAW

1. Z PLACU ZABAW KORZYSTAJĄ DZIECI UCZĘSZCZAJĄCE DO PRZEDSZKOLA.

2. ZABRANIA SIĘ ZJEŻDŻANIA GŁOWĄ W DÓŁ I SKAKANIA ZE ZJEŻDŻALNI ORAZ WCHODZENIA NA NIĄ OD STRONY ŚLIZGU.

3. NA TERENIE PLACU ZABAW ZABRANIA SIĘ JAZDY NA ROWERACH.

4. NA TERENIE PLACU ZABAW ZABRANIA SIĘ KOPANIA PIŁKĄ POMIĘDZY URZĄDZENIAMI.

5. OBOWIĄZUJE ZAKAZ WCHODZENIA NA DACH WIEŻ, DOMKÓW ORAZ GÓRNYCH ELEMENTÓW KONSTRUKCJI OBIEKTÓW (HUŚTAWEK, DRABINEK, PRZEPLOTNI ITP.).

6. OBOWIĄZUJE ZAKAZ WPROWADZANIA PSÓW.

7. OBOWIĄZUJE ZAKAZ ZAŚMIECANIA PLACU.

NIEPRZESTRZEGANIE POWYŻSZYCH ZASAD GROZI WYPADKIEM

Poprawiony: sobota, 29 sierpnia 2020 19:59