Prezent dla Babci i Dziadka PDF Drukuj Email
Wpisany przez Beata Morys-Drogoś   
wtorek, 23 stycznia 2018 14:26

Dnia 23.01.2018 r. i 24.01.2018 r.dzieci z grup przedszkolnych zaprosiły swoje Babcie i Dziadków na przedszkolne uroczystości, aby w szczególny sposób podziękować im za ich miłość, dobroć i cierpliwość. Przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem tańczyły, recytowały wierszyki i śpiewały piosenki.  Jako wyraz wdzięczności otrzymali drobne upominki własnoręcznie wykonane przez swoje wnuki. Nie zabrakło też słodkiego poczęstunku.

Dziękujemy wszystkim gościom za świetną zabawę i życzymy życia najdłuższego, szczęścia i zdrowia dobrego!

To, czego dzieci potrzebują w obfitości dostarczają dziadkowie. Dają bezwarunkową miłość, dobroć, cierpliwość, poczucie humoru, komfort, lekcje życia. Oraz, co najważniejsze, ciasteczka.” Rudolph Giuliani

 

Poprawiony: czwartek, 25 stycznia 2018 19:11
 
Joomla 1.5 themes, hosting company.