Wielki Bal Karnawałowy Przedszkolaków 2018 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Beata Morys-Drogoś   
czwartek, 01 lutego 2018 11:59

WSZYSCY BAWIĄ SIĘ WSPANIALE,

 JAK CO ROKU W KARNAWALE

             Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.Tak też było u nas. W dniu 31.01.2018r. w Przedszkolu Publicznym w Pleśnej odbył się bal karnawałowy. Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana, ...  Razem z nami bawiły się dzieci,które od września przyjdą do naszego przedszkola.

Poprawiony: sobota, 03 lutego 2018 16:28
 
Joomla 1.5 themes, hosting company.