Kermasz ozdób bożonarodzeniowych w przedszkolu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Beata Morys-Drogoś   
niedziela, 09 grudnia 2018 10:57

Od 27 listopada 2018 r.ruszył u nas w przedzkolu kiermasz ozdób bożonarodzeniowych. Kupujący mogli nabyć dekoracje świąteczne wykonane Rodziców naszych dzieci i nauczycieli.Przygotowane zostały ozdoby, m.in.: bombki zdobione satynowymi wstążkami, pomysłowe choinki, stroiki świąteczne, kartki, lukrowane pierniki i wiele innych nietypowych dekoracji choinkowych.Zainteresowanie kiermaszem było ogromne. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim Rodzicom za ich rodzicom za wysiłek, zaangażowanie i wsparcie finansowe akcji charytatywnej.Dziękujemy za wrażliwość otwierającą serca dla tych, którzy potrzebują pomocy, za bezinteresowną chęć do czynienia dobra, za pomoc i życzliwość.

 

Poprawiony: czwartek, 13 grudnia 2018 11:15
 
Joomla 1.5 themes, hosting company.