Warsztaty dla dzieci PDF Drukuj Email
Wpisany przez Beata Morys-Drogoś   
czwartek, 24 stycznia 2019 13:14

Od miesiąca lutego 2019 roku w naszym przedszkolu rozpoczynamy cykl warsztatów dla dzieci organizowanych przy współpracy Stowarzyszenia Grupa ODROLNIKA.Warsztaty organizowane będą w ramach partnerskiego projektu pt. " Nasze Pogórze, Nasze Tradycje" realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, Oś.6 Dziedzictwo regionalne, działanie 6.1 Rozwój dziedzictw kulturowego i naturalnego, poddziałanie 6.13 Rozwój instytucji kultury oraz udostępnianie dziedzictwa kultur.

Warsztaty z wyrabiania ludowych ozdób słomianych-gr. I,II.

Warsztaty z rzeźbiarstwa w drewnie- gr. V,VI.

Warsztaty z wikliniarstwa ozdobnego- gr. III,IV.

 

Poprawiony: niedziela, 17 lutego 2019 20:12
 
Joomla 1.5 themes, hosting company.