Warsztaty z decoupage PDF Drukuj Email
Wpisany przez Beata Morys-Drogoś   
piątek, 12 kwietnia 2019 13:33

W dniu 28 marca br. odbyły się zajęcia dla przedszkolaków Przedszkola Publicznego w Pleśnej – warsztaty z decoupage. W warsztatach uczestniczyły przedszkolaki z grupy V i VI. Dzieci dowiedziały się co to jest decoupage, jak się go wykonuje, jakie przedmioty mozna ozdobić techniką decoupage. Po krótkiej części teoretycznej przystąpiliśmy do części praktycznej warsztatów, a na to dzieci czekały najbardziej. Każdy z uczestników warsztatów otrzymał swoje narzędzia do wykonywania prac w technice decoupage. Było głośno, gwarno i wesoło, a najważniejsze, że w takiej wesołej atmosferze powstały piękne prace, które będą cieszyły dzieci i ich rodziców .

 Warsztaty rękodzielnicze dla szkół i przedszkoli - Warsztaty z decoupageWarsztaty rękodzielnicze dla szkół i przedszkoli - Warsztaty z decoupageWarsztaty rękodzielnicze dla szkół i przedszkoli - Warsztaty z decoupage

Poprawiony: piątek, 12 kwietnia 2019 13:36
 
Joomla 1.5 themes, hosting company.