Warsztaty rękodzielnicze z bibułkarstwa dla przedszkolaków PDF Drukuj Email
Wpisany przez Beata Morys-Drogoś   
czwartek, 09 maja 2019 13:20

W dniu 9 maja br. odbyły się zajęcia dla przedszkolaków Przedszkola Publicznego w Pleśnej – warsztaty z bibułkarstwa (robienie kwiatków i innych ozdób z bibuły). W warsztatach uczestniczyły przedszkolaki z grupy I i II. Na zajęciach dzieci dowiedziały się jaka jest tradycja bibułkarstwa i jak daleko w przeszłość sięga taka sztuka. Po krótkiej części teoretycznej przystąpiliśmy do części praktycznej warsztatów, a na to dzieci czekały najbardziej. Każdy z uczestników warsztatów otrzymał kawałki bibuły i zaczęły powstawać cuda ... o których na razie cicho sza bo to prezent dla najważniejszych osób dla dzieci . Było głośno, gwarno i wesoło, a najważniejsze, że w takiej wesołej atmosferze przez zabawę dzieci poćwiczyły paluszki i raczki. I trzeba przyznać, że dzieci wykonały prace, które na pewno będą cieszyły ich najbliższych.

Warsztaty rękodzielnicze dla szkół i przedszkoli - Warsztaty z bibułkarstwa (robienie kwiatków i innych ozdób z bibuły)Warsztaty rękodzielnicze dla szkół i przedszkoli - Warsztaty z bibułkarstwa (robienie kwiatków i innych ozdób z bibuły)Warsztaty rękodzielnicze dla szkół i przedszkoli - Warsztaty z bibułkarstwa (robienie kwiatków i innych ozdób z bibuły)

Poprawiony: czwartek, 09 maja 2019 17:33
 
Joomla 1.5 themes, hosting company.