Sprzątanie świata 2019 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Beata Morys-Drogoś   
sobota, 05 października 2019 16:48

"Nie śmiecimy - sprzątamy - zmieniamy!"

Akcja "Sprzątanie świata - Polska" to są proste działania, ale my już czujemy smak towarzyszącejprzygody i już się cieszymy na wiele wspaniałych rzeczy, które z tej okazji - jak co roku - wydarzą się w naszym kraju. Szczególnie właśnie zachęcamy nasze przedszkolaki do działań, dzięki którym nauczymy dzieci nie tworzyć niepotrzebnych odpadów i będziemy stawać się coraz bardziej odpowiedzialnymi konsumentami, a w konsekwencji dzięki temu nie będziemy zaśmiecać ani w takim stopniu jak dotąd zużywać i niszczyć środowiska. To bedzie sosowna w praktyce filozofia Zero Waste.To sprzątanie: zmiana - tak naszych indywidualnych nawyków, jak też zmiana procedur w instytucjach i firmach na przyjaźniejsze środowisku (np. rezygnacja z jednorazowych plastików).

Poprawiony: sobota, 05 października 2019 17:00
 
Joomla 1.5 themes, hosting company.