Pasowanie na przedszkolaka PDF Drukuj Email
Wpisany przez Beata Morys-Drogoś   
czwartek, 17 października 2019 20:57

Dzień 15 października pozostanie na długo w pamięci dzieci 3 letnich z Przedszkola Publicznego w Pleśnej i ich rodziców. Tego właśnie dnia odbyła się pierwsza ważna przedszkolna uroczystość – pasowanie na przedszkolaka.W uroczystości brali udział rodzice 3 letnich  oraz pani dyrektor.Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której maluszki zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były więc piosenki, wierszyk, zabawy ruchowe i taniec. Po części artystycznej, dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem.

 

Poprawiony: czwartek, 17 października 2019 21:45
 
Joomla 1.5 themes, hosting company.