Bal Wszystkich Świętych w przedszkolu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Beata Morys-Drogoś   
niedziela, 03 listopada 2019 11:04

Kilka dni przed uroczystoscią  Wszystkich Świętych dla dzieci uczeszczającego do Przedszkola Publicznego w Pleśnej zorganizowano Bal Wszystkich Świętych.Dzieci przebraloy się za aniołki i świętych,  pojawił się więc przedszkolu m.in. św. Dominik Savio, św. Faustyna, św. Jan Paweł II- patron naszego przedszkola  i wiele innych znamienitych postaci.W radosnej atmosferze przedszkolaki kultywowały  polskie tradycje, wspólnie tańczyły i śpiewały.Dzieci śpiewały np. że „święty, święty jest uśmiechniety”.  Na twarzach maluchów było wiele radosnych uśmiechów , a zabawa przebiegała w iście anielskiej atmosferze.

 

Poprawiony: niedziela, 03 listopada 2019 11:38
 
Joomla 1.5 themes, hosting company.