Zabawy z misiem- Dzień Pluszowego Misia PDF Drukuj Email
Wpisany przez Beata Morys-Drogoś   
środa, 27 listopada 2019 20:51
Jak co roku 25 listopada wszystkie misie na całym świecie obchodzą swoje święto. My uczciliśmy je w naszym przedszkolu 27.11.19 roku. Tego dnia każdy przedszkolak przyniósł swojego ukochanego pluszaka- honorowego gościa, by zaprezentować go swoim kolegom i przede wszystkim, by bawić się z nim w rytm znanych piosenek o misiach.
„Pluszowy miś”, „Jadą, jadą misie” czy „ Miś brązowy i miś biały” to tylko niektóre z utworów, które dziś zabrały naszych przedszkolaków do opływającej miodem, misiowej krainy a nas nauczycieli do czasów dzieciństwa. Nasza uroczystość rozpoczęła się ciepłym przywitaniem dzieci i ich maskotek oraz wspólnym oglądaniem bajki ilustrowanej pacynkami.
 
Joomla 1.5 themes, hosting company.