Ratujmy święta- świąteczne spotkanie w Centrum Kultury w Pleśnej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Beata Morys-Drogoś   
poniedziałek, 16 grudnia 2019 18:12

"Ratujmy święta" to spektakl, który został wystawiony w dniu 15.12.2019 r.w Centrum Kultury w Pleśnej. Aktorami była grupa teatralna składająca się z rodziców oraz nauczycieli Przedszkola Publicznego w Pleśnej.Spektakl wystawiony został z okazji spotkania świątecznego organizowanego przez Radę Rodziców.Zaprezentowana dla przedszkolaków i mieszkańcow Pleśnej  bajka miała na celu promowanie wartości wychowawczych, wzmacnianie więzi rodzinnych i norm moralnych, a także uświadomienie najmłodszym, że największą wartością nie są otrzymywane prezenty, ale okazywanie sobie szacunku, miłości, przyjaźni, udzielanie pomocy i wzajemne wspieranie się.W trakcie tego spotkania dzieci mogły brać udział w zabawach i różnorodnych konkursach.


Poprawiony: piątek, 20 grudnia 2019 18:31
 
Joomla 1.5 themes, hosting company.