Ciekawe zabawy i eksperymenty dla dzieci. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Beata Morys-Drogoś   
czwartek, 07 maja 2020 06:21

CIEKAWE EKSPERYMENTY DLA DZIECI

Witajcie, młodzi naukowcy i odkrywcy! Nauka jest naprawdę ciekawa! W naszym filmiku znajdziecie wiele eksperymentów dla siebie i swoich kolegów oraz koleżanek. Wszystkie z powodzeniem i bezpiecznie przeprowadzicie w domu. Rezultaty zawsze będą zachwycające.

W pierwszej części naszego filmiku znajdziecie wiele niezwykłych pomysłów z pianką do golenia. Pokażemy wam jak zrobić z niej chmurkę i kolorowy deszcz w szklance wody. Inny doskonały pomysł to puszyste farbki. Malowanie nimi rozwija zdolności motoryczne.

Mamy dla was więcej kolorowych eksperymentów. Zobaczcie je jeśli zawsze zastanawiało was, czy samochód może malować. Będziecie zaskoczeni, obiecujemy! Pokażemy wam także wiele trików z magnesami. Przekonajcie się jak działają np. na zapałki.

( film "22 magiczne eksperymenty dla dzieci" https://www.youtube.com/watch?v=W97JyNzzQHQ )

Poprawiony: czwartek, 07 maja 2020 06:32
 
Joomla 1.5 themes, hosting company.