WAŻNY APEL DO RODZICÓW PDF Drukuj Email
Wpisany przez Beata Morys-Drogoś   
wtorek, 15 września 2020 18:59

SZANOWNI  PAŃSTWO!

W poczuciu odpowiedzialności za zdrowie wszystkich dzieci,uczęszczających do przedszkola oraz nauczycieli i pracowników obsługi apelujemy, aby nie przyprowadzać do przedszkola dzieci, które maja katar i objawy infekcji.Obecna sytuacja epidemiologiczna wymaga od każdego z nas szczególnej ostrożności i odpowiedzialnego podejścia do sprawy.

Informujemy również, że zarówno Rada Rodziców na zebraniu w dniu 14.09.2020 r.Rada Pedagogiczna na zebraniu w dniu 15.09.2020 r. wyraziła jasno swoje stanowisko podtrzymując, że mierzenie temperatury dzieciom przy wejściu do przedszkola jest jednym ze skutecznych sposobów sprawdzania stanu zdrowie i minimalizowania skutków zachorowań wśród dzieci. W związku z powyższym jeśli Rodzic z jakichkolwiek powodów nie wyraził lub nie wyraża zgody na mierzenie temperatury przed wejściem do przedszkola zobowiązany jest do codziennego pisemnego oświadczenia o tym, że dzisiejsza temperatura dziecka oraz stan jego zdrowie pozwala na przyprowadzenie go do przedszkola.

Licząc na Państwa zrozumienie, serdecznie prosimy o odpowiedzialne potraktowanie naszego apelu.

Z poważaniem

Teresa Prokop-dyrektor przedszkola

Poprawiony: wtorek, 15 września 2020 19:22
 
Joomla 1.5 themes, hosting company.