Pamiętamy o zmarłych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Beata Morys-Drogoś   
niedziela, 01 listopada 2020 19:44

Z okazji Uroczystości Wszystkich Świętych reprezentanci naszego przedszkola odwiedzili grób patronki Przedszkola Publicznego w Pleśnej na Cmentarzu Parafialnym. Przedszkolna rodzina pamięta o przyjaciołach przedszkola i ważnych osobach, których groby odwiedzimy przez cały  nadchodzący miesiąc listopad. W prywatnej modlitwie,zapaleniu znicza- oddamy im hołd za ich służbę dla dobra innych ludzi.W naszym przedszkolu dbamy,by dzieci poznawały naszą Ojczyznę, jej symbole i tradycje. Z okazji zbliżającego się Święta Niepodległości  prowadzimy w  przedszkolu  różne zajęcia kształtujące w dzieciach wartości patriotyczne.

 

Poprawiony: niedziela, 01 listopada 2020 20:13
 
Joomla 1.5 themes, hosting company.