Wiosenny konkurs piosenki dla solistów PDF Drukuj Email
Wpisany przez Beata Morys-Drogoś   
niedziela, 30 maja 2021 15:11
Wiosenny Konkurs Wokalny dla małych solistów odbył się 27.05.2021 r. w Centrum Kultury w Pleśnej i to nareszcie w formie stacjonarnej.Czworo naszych przedszkolaków wzięło udział w tym konkursie. Nauczyciele pomogli rodzicom w wyborze repertuaru, choreografii, strojów i dekoracji.Wspaniałe stroje doskonale uzupełniały prezentowany repertuar.W wiosennej ramówce Centrum Kultury z  Przedszkola Publicznego w Pleśnej zaprezentowali się:Ewa Połeć, Mikołaj Dulęba z tanecznym towarzyszeniem Wiktorii Gąsior,  Anna Kubicz i Tobiasz Bujak.Popisy wokalne oceniali: Dorota Przęczek, Janusz Nowak, Piotr Kajmowicz.Wszyscy występujący otrzymali piękne nagrody.
Poprawiony: niedziela, 30 maja 2021 15:31
 
Joomla 1.5 themes, hosting company.