Zakończenie roku przedszkolnego PDF Drukuj Email
Wpisany przez Beata Morys-Drogoś   
sobota, 19 czerwca 2021 06:35

Dnia 24.06.2021 roku o godz. 10.00 w Kościele Parafialnym w Pleśnej udziałem we Mszy św.rozpoczniemy uroczyste zakończenie roku przedszkolnego 2020/21. Następnie w ogrodzie przedszkolnym odbędzie sie pożegnanie naszych 6 latków.

Przypominamy!Dyżur wakacyjny w miesiącu lipcu będzie w Zespole Szkolno -Przedszkolnym w Rzuchowej.

Kochane Dzieci!

Szybko minął nam ten przedszkolny rok… Zaczyna się najpiękniejsza pora  – wakacje… To czas letnich kąpieli, słońca, długich spacerów i ciekawych przygód. Życzymy Wam, by  wakacje były bezpieczne, pełne wrażeń, nowych kolegów, miejsc i zabaw. A gdy już odpoczniecie – wracajcie do przedszkola roześmiane i opalone. Będziemy na Was czekać…

Drodzy Rodzice!

Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony rok i życzymy, byście w tych letnich, wakacyjnych miesiącach znaleźli chwilę na rodzinny wypoczynek, na ulubioną aktywność, na realizowanie marzeń. Niech wakacje będą dla Was bezpieczne i niech Wam sprawią wielką frajdę!

Dyrektor Przedszkola Publicznego w Pleśnej,

Nauczyciele i wszyscy pracownicy

Poprawiony: wtorek, 22 czerwca 2021 19:55
 
Joomla 1.5 themes, hosting company.