Pożegnanie przedszkola przez 6 latków i zakończenie roku przedszkolnego PDF Drukuj Email
Wpisany przez Beata Morys-Drogoś   
czwartek, 24 czerwca 2021 20:05
Kochane Dzieci.
Nadchodzi czas pożegnań…  ale oczywiście  także czas zbliżających się wakacji …chociaż wielu z was opuści przedszkolne mury by rozpocząć naukę w szkole. A szkoła już na Was czeka.Więc tym bardziej to chyba nie będzie smutny czas.

Dnia 24.06.2021 roku uroczyście Mszą św. w Kościele Parafialnym w Pleśnej zakończyliśmy rok przedszkolny oraz pożegnaliśmy naszych 6 latków oraz ks. Jana, który rozpoczyna swoją drogę misyjną.Następnie w naszym ogrodzie przedszkolnym z udziałem rodziców dzieci oraz Pana Wójta Józefa Knapika odbyła się  bardzo miła i wzruszająca zarazem uroczystość z okazji „Pożegnania przedszkola” przez dzieci sześcioletnie, które od września będą już uczniami szkół podstawowych. Program artystyczny imprezy był bardzo bogaty-  dzieci recytowały wiersze i śpiewały piosenki o tematyce pożegnalnej, dziękując tym samym obecnym  nauczycielom, dyrekcji i innym pracownikom przedszkola za wszystkie miłe chwile, które przeżyły w przedszkolu.Punktem kulminacyjnym uroczystości było wręczenie dzieciom pamiątkowych dyplomów i książeczek.

Poprawiony: czwartek, 24 czerwca 2021 20:50
 
Joomla 1.5 themes, hosting company.