2024-06-23

Zakończenie roku przedszkolnego


Dnia 18.06.2024 roku uroczyście pożegnaliśmy naszych 6 latków.Zakończenie roku przedszkolnego to wyjątkowy moment, który warto celebrować i podsumować wspólnie z dziećmi. To okazja do refleksji nad osiągniętymi postępami, dzielenia się radością z dokonanych sukcesów i wspomnieniami z minionego roku.  Uroczystość rozpoczęła Msza Św. w Kościele Parafialnym w Pleśnej w intencji wszystkich przedszkolaków, nauczycieli, pracowników obsługi oraz rodziców. Następnie 5 latki pożegnały sześciolatków, a dzieci 6 letnie wzruszającym programem artystycznym pożegnały sie z naszym przedszkolem.

Z okazji zbliżających się wakacji, serdeczne życzenia: samych pogodnych dni oraz najpiękniejszych widoków, jakimi tylko może obdarować lato. Niech cykanie świerszczy, szum fal lub po prostu cisza wakacyjnych dni pozwolą wszystkim odpocząć. Niech pełne relaksu chwile ułatwią zapomnienie o zmęczeniu i pośpiechu. 

Element zostanie usunięty i nie będzie można go przywrócić